Kasho Excelia thinning 38B - profi efilační nůžky + K22 obal na hřebeny
Zpět

Kasho Excelia thinning 38B - profi efilační nůžky + K22 obal na hřebeny

Značka: Kasho
Kód produktu: #21295
 (0)
Predaj tohto produktu skončil

Popis produktu

KAI Kasho EXCELIA thinning 38B - profi efilační nůžky vyrobené v Japonsku, výrobce Kasho je známý pro své vysoce kvalitní nůžky na vlasy. Vyrobeno z nerezové leštěné oceli 440C, horní hrana má 38 zubů, spodní okraj má polo-konvexní a duté ostří, které snižuje odpor při stříhání a omezuje únavu ruky.

Opěrka prstu je odnímatelná.

Skvělý poměr cena - kvalita!

Délka: 17 cm (6,7 ")

Hodnocení

Přidat hodnocení

Produkt zatím nehodnotil nikdo.

O značce Kasho

KASHO znamená KA - oheň, SHO - mistr. Z názvu vyplývá, že nůžky zn. Kasho Shisha jsou vyráběny ručně japonskými mistry, kteří jsou známí po celém světě jako tradiční výrobci mečů, nožů av neposlední řadě i profesionálních kadeřnických nůžek a břitev.

Profesionální kadeřnické nůžky KASHO jsou vyrobeny z vysoce odolných slitin, které mají vynikající odolné vlastnosti vůči korozi a opotřebení.

Příprava, zpracování a výroba nůžek KASHO znamená roztavení slitiny na optimální teplotu ve vakuovém prostředí na požadovanou teplotu, v opačném případě by byly nůžky buď měkké, čímž by se rychle otupily a nedrželi požadované ostří nebo velmi tvrdé, což by způsobovalo, že by se z nich mohlo odštěpit.

Kashi používá jedinečnou technologii ULTIMATE EDGE, která zajišťuje dlouhou trvanlivost ostrosti čepele a poskytuje přesné a hladké střihy. Výsledek dosahuje díky této propracované technologií výroby, která umožňuje přesné tvarování obou hran nůžek.

Snahou Design ULTIMATE EDGE technologie je dát do Vašich rukou nepřekonatelný střihací výkon přirozeně k naplnění Vaší vlastní kreativity.

Kromě toho Kashi vyrábí i profesionální fény na vlasy.

Produkt najdete v těchto seznamech produktů

Kategorie: Barber efilační nůžky

Značka: Kasho