O nás

Jsme rodinná firma se 7 stálými zaměstnanci a několika externisty a spolupracujícími osobami a firmami. 

Úspěšně provozujeme internetové obchody KadernickyServis.sk® na Slovensku a pro velkou poptávku českých zákazníků jsme spustili identický e-shop KadernickyServis.cz v České republice a připravujeme spuštění e-shopu i v Maďarsku.

Naší velkou předností je to, že víme, co prodáváme a děláme to proto, že nás to baví! Těší nás stálý a spokojený zákazník.

Neustále se vzděláváme a aplikujeme nové trendy jako v technologiích a aplikacích - naposledy leden 2015 mobilní verze, úpravy na zpřehlednění webu, máme dokonalou informovanost zákazníka o průběhu vyřízení objednávky - 3x sms, 3x e-mail + faktura v pdf.

Další naší devizou je odbornost, rychlost a spolehlivost a v neposlední řadě téměř non-stop komunikace se zákazníkem přes online chat přímo na webu, také telefonicky na více číslech a samozřejmě e-mailem.

Také provozujeme i kadeřnický salón, kde důkladně testujeme námi prodávané produkty a poskytujeme tak velmi důležité informace a poradenství jak běžným, tak i firemním zákazníkům - kadeřnickým salonům, kterým nabízíme i technologické školení a workshopy.

Téměř veškerý námi prodávaný sortiment máme skladem a proto víme Vaši objednávku vyřídit okamžitě s možností doručení i do 24 hodin v rámci celého Slovenska a České republiky při vytvoření objednávky do 13.00 hodiny. Kadeřnické vybavení a nábytek řešíme na objednávku většinou do 5-14 pracovních dnů.

Přejeme příjemný nákup u nás :)

Majeriková Zuzana